• DO YOU NEED A NEW
  WEB DESIGN?
  Check out our options and features.
  Get Started Now!
 • START CREATING YOUR
  NEW WEBSITE
  Join The 20,000+ Happy Customers :)
  Get Started Now!

Büyümek İsteyen Her Şirkete lazım Çözümlerimiz ve hizmetlerimize bir göz atın.

E-Bordro Uygulaması

E-Bordro ile bordro gönderimini ve personel yönetimini kolaylaştırın. Mikro programınızdan bordro hazırlayıp tek tuş ile tüm personelinize KEP üzerinden e-Bordro göndererek, hukuk kanunları çerçevesinde firmanızı güvence altına alın.

Mikro E-Bordro, E-Bordro

Mikro e-bordro uygulaması hangi avantajları sunuyor?

Operasyonel Hızlılık

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile, ıslak imza operasyonunu ortadan kaldırarak %100 kanuni geçerlilik sağlar.

Hız ve Etkinlik

İnsan Kaynakları ve Personel süreçlerinizde hız ve etkinlik sağlar..

Maliyet

Zaman, kağıt, para tasarrufu sağlar.

Tam Entegrasyon

Hem masaüstü hem bulut iş çözümleri ile tam entegre olarak çalışır.

Yasal Süreçler

20 yıl süreyle saklanan e-Bordro log’ları tüm mahkemelerde delil niteliği taşır.

E-Bordro ile tüm personelinizin bordrosunu hazırlayıp imzalatmanıza gerek kalmadan tek tuş ile KEP yoluyla göndererek, zaman ve ıslak imza operasyon yükünün tamamen ortadan kaldırılması hedeflenmiştir. My E-Bordro ile Mikro programı kullanıcıları program içinden sistemi kullanabilirler.
E-Bordro Portal kullanıcıları, personel uygulamaları aracılığı ile dışarı aktardıkları bordroları My E-Bordro Portalına içe aktarım metodunu kullanarak en kolay ve hızlı bir şekilde bordro gönderimini sağlayabilirler.

5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunun 102. Maddesine göre İşveren tarafından ibraz edilen aylık ücret pusulasında sigortalının imzasının bulunması zorunludur. Personel Ücret Pusulalarını personele ıslak imza ile imzalatılması zorunludur. My E-Bordro ile ücret pusulalarının gönderimi KEP ile sağlandığı için bu yasal zorunluluğu yerine getirmiş olursunuz.


Geçiş nasıl yapılır?

E-defter’e geçiş yapacak şirketlerin, e-defter kaydetme, onaylama, saklama ve ibrazı süreçlerinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından onaylanmış bir yazılım kullanmaları gerekiyor. Mikro’nun e-defter çözümü, GİB tarafından onaylanmış ve şirketlerin altyapılarına hemen entegre olabilir nitelikte bir çözümdür.

Mikro'nun e-fatura ve e-defter uygulaması, STANDART SERİ ve Mikro ERP ürün aileleri içerisinde de tercih edilebiliyor ve sisteme entegre biçimde çalışabiliyor. Ayrıca Mikro e-fatura kullanıcılarını Mikro ürünlerinde büyük avantajlar bekliyor.

Mikro E-Fatura, E-Fatura