Gelecek Mobil Yazılımlarda. Çözümlerimiz ve hizmetlerimize bir göz atın.

Gelecek Mobil Dünyada

Türkiye’de ve tüm dünyada teknoloji hızla ilerliyor. Eskiden devasa boyutlardaki bilgisayarlar önce masamızın üzerine, sonra dizimizin üzerine ve şimdi ise cebimize sığacak boyutlara geldi. Günümüzde nasıl ki hemen hemen herkesin bir diz üstü bilgisayarı varsa önümüzdeki zamanlarda da bir PocketPC, Tablet, Cep Telefonu şüphesiz bu bilgisayarların yerlerini alacak.


Android

Ulaşılabilir fiyat politikaları ve çeşitli cihaz seçenekleri ile Android sektörde hızla yükseldi.Telefon ve Tabletlerin yanı sıra giyilebilir teknolojiler olan Saat ve Gözlükte ayrıca Akıllı TV yakında da Araçlarımızda Android Teknolojileri kullanılmaya başladı.Ergatech olarak Pure-Android veya Hibrit teknolojiler ile isteğinize uygun Android uygulamalar ile hizmetinizdeyiz.

IOS

Steve Jobs‘ın devrimsel fikirleriyle ortaya çıkan akıllı telefonu iPhone, her yeni modeli ile satış rekorları kırarak başarısını sürdürüyor. Ülkemizde de çok ciddi satış rakamlarına ulaşan iPhone, tüm gücünü internet bağlantısı ve geliştirilen mobil uygulamalardan almaktadır. 2013’e gelindiğinde App Store‘da 800 bini aşkın uygulama mevcuttur. Türkiye bu pazar payında gerilerde kalsa da yavaş yavaş trendleri yakalamaya başlıyor. Bu bağlamda Ergatech Bilişim Çözümleri, size özel iOS uygulaması geliştirerek firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olmasını hedeflemektedir.


Neler Yapılabilir?

Android Dünyası

Mobil dünyanın hızla gelişen işletim sistemi Android dünyanın en popüler işletim sistemi haline geldi. Telefonlar, tabletler, televizyonlar, saatler ve hatta otomobiller bile Android işletim sistemi ile çalışabilmektedir. Google Play üzerinde 2 milyondan fazla uygulama şuanda yer almaktadır. Peki sizin şirketinizin, eticaret sitenizin ve ya hayalinizin neden bir uygulaması olmasın? Ergatech Bilişim Çözümleri Android Dünyasında sizin rehberiniz olacaktır.

IOS Dünyası

Apple tarafından sürekli olarak geliştirilen IOS işletim sistemi Apple'ın lokomotif ürünü olarak göz doldurmakta. IOS işletim sistemi Apple ürünleri üzerinde çalıştığından stabil ve değişik özellikleri ile her yeni sürümünde bir şaşkınlığa neden oluyor. IPhone, IPad, Apple TV ve hatta otomobillerde bile IOS teknolojisi kendini göstermektedir. IOS dünyası sizinde hayallerinizi geçekleştirebilir. Ergatech Bilişim Çözümleri olarak bu hayallerinizi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.