Ergatech Bilişim Çözümleri

Biz Kimiz?

Ergatech Bilişim Çözümleri yenilikçi ve mükemmeliyetçi bir anlayış ile 2012 yılında Kuşadası/Aydın bölgesinde hizmet vermeye başladı. Gelişen teknolojinin getirdiği değişen çağın en yeni üyelerinden biri olan ErgaTech küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere anahtar teslim çözümler üretmektedir.

Ergatech Bilişim Çözümleri bir işletmenin bilişim alanındaki tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan sağlayabileceği bir kurumdur. Yazılım, Donanım, Teknik Destek, Web Tasarım, Sunucu Yönetimi, Datacenter Hizmetleri vb. hizmetlerin tamamına yanıt verebilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ve her zaman kaliteli, profesyonel hizmetler sunmak Ergatech Bilişim Hizmetlerinin ana felsefesidir.

Vizyonumuz

Türkiye’deki İşletmelerin tüm bilişim ihtiyaçlarının çözüm noktası olmak.

Misyonumuz

İşletmelerin değişen çağa kolay, hizli ve ekonomik olarak ayak uydurabilmesini ; verimlilik ve karlılığını arttırmasını sağlayan bilişim teknolojileri üretmektir.

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz sektör çok hızlı gelişen ve sürekli değişen bir sektördür. Bu bağlamda profesyonellikten ödün vermemek çok önemlidir. Ürettiğimiz ürünler ve verdiğimiz hizmetlerin tamamında % 100 müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

  1. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,
  2. Müşteriyi ürünümüz kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek,
  3. Her zaman güvenilir bir firma olmak,
  4. Çözümlerimiz ile müşterilerimizin verimliliğini arttırmak.
  5. Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,
  6. Sürekli eğitim faaliyetleri ile personelimizin kalifikasyon seviyesini artırmak.