layout styles

Kullanıcı Dostu ve Pratik

Tamamen müşteri odaklı geliştirilen, teknik terimlerden arındırılmış ve tamamı yerli bir altyapı ile takılmadan ilerleyin, işiniz kolaylaşsın. Kullanıcı dostu bir arayüz, rahat bir kullanım ve erişebilirlik noktasında incelikle kurgulanmış bir yönetim paneli ihtiyaçlarınıza tam cevap versin.


Hızlı, Güvenli ve Entegre

Otomatik optimizasyon modüllerimiz ile hızlı, güvenli ve tüm lokal yazılımlar (Muhasebe, MRP, ERP ve diğerleri) ile tam entegre çalışabilen, esnek, uyumlu, daima kararlı çalışan bir E-Ticaret yazılımı.

style switcher

layout styles

Daima Güncel ve Modern

Sürekli geliştirilen, günümüzün vazgeçilmez mecralarının (Google, Facebook, Instagram vb.) altyapısal değişikliklerine anında uyum sağlayan, yazılım teknolojilerinin gelişimini takip eden ve modernlikten taviz vermeyen bir e-ticaret yazılımı.


Mobil E-Ticaret Sitesi

Geçtiğimiz yılda müşterilerimizin e-ticaret sitelerine mobil cihazlardan giriş oranı tam %54. Ayrıca arama motorları (Google, Yandex, Yahoo vb.) sıralama algoritmalarını, daima modern teknolojilere uyumlu, yeni nesil web sitelerine göre güncellemektedir. ETicaretSoft'ta tüm platformlara (iOS, Android, Windows Phone) tam uyumlu mobil e-ticaret sitenizi kullanın, geride kalmayın.

style switcher

layout styles

Müşteri Hizmetleri ve Destek

Uzman danışmanlarınız ile 7/24 etkileşimde kalın, sanal mağazanız istediğiniz noktaya daha hızlı ve emin adımlar ile ilerlesin. E-posta ve ticket sistemi ile tüm ekibimizle sorununuzu paylaşın, hızlı geri dönüş alın ve kolayca çözüme ulaşın.


Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri

Ücretsiz birebir eğitimler ile sanal mağazanıza ve e-ticaret’e daha fazla hâkim olun. Tecrübeli ekibimizle oluşturacağınız bir yol haritası ile sanal mağazanızı doğru yönetin, kazancınızı katlayın.

style switcher

layout styles

Ek Dil Desteği

Müşterilerinizle aynı dili konuşun. Sanal mağazanıza yurt dışından giren ziyaretçileriniz için İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, Rusça gibi ek dil seçenekleri ile kolay alışveriş imkanı sunun. Dil seçeneğine göre farklı fiyat, banner ve slide görselleri, farklı kargo ücreti, ürün grupları oluşturun.