Hadi gelin Google'da Üst Sıralara birlikte çıkalım? Organik aramalarda rakiplerinize fark atın !

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Danışmanlığı

SEO, web sitenizin arama motorlarına uygun hale getirilmesi için yapılan çalışmaları bütünü olan "Arama Motoru Optimizasyonu" anlamına gelmektedir.

SEO çalışmasına nereden başlamalıyım?

Bir SEO çalışması başlatmayı düşünüyorsanız, ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar iyi olur. SEO çalışmasına başlamak için en uygun zaman, bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir siteyi devreye sokmayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde SEO uzmanı ajans ve siz, daha en başından sitenizin arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte iyi bir SEO ajansı, mevcut bir siteyi de iyileştirmenize yardımcı olabilir.

SEO yapmaya başlamak için en uygun zaman nedir?

SEO yapmaya başlamak için en uygun zaman sitenizi yeni tasarlamaya veya yeniden tasarlamayı düşündüğünüz zamandır. Çünkü SEO çalışmanız daha yolun başlında iken en doğru SEO kriterlerine göre yapılandırmanızı yapabilirsiniz. Mevcut web siteniz için bir SEO çalışması yapmayı düşünüyorsanız öncelikli olarak mevcut SEO durum raporunuzu çıkartın.SEO ile doğal arama sonuçlarında ön planda yer alarak hem trafiğinizi artırır hem de potansiyel müşteri fırsatları yakalarsınız. Rakiplerinizden bir kaç adım önde olmak için SEO danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Aklınızda Soru işaretleri mi var?

Web sitem SEO için doğru yapılandırıldı mı? SEO çalışması yaparken nasıl bir yol izle meliyim? Sorularınızın cevabı SEO danışmanlarımızda.

Genel Durum Raporu

Web sitenizin arama motorlarındaki durumunu öğrenebilir ve sitenizin SEO durumu hakkında özel rapor alabilirsiniz.

Web Siteniz var ise

SEO danışmanlarımız mevcut bir web siteniz var ise öncelikle iç ve dış analizlerini yaparak , Çıkan rapora göre SEO iş planını oluşturur.

Rakip Analizi

Etkili veya başarılı bir seo çalışmasının bize göre en önemli noktası rakip analizi ile başlıyor.

Web Siteniz yok ise

Eğer mevcut bir siteniz yok ve yapılandırma aşamasında iseniz, danışmanlarımız web sitenizin yapılandırma aşamasından , sonlanma aşamasına kadar adım adım analizleri gerçekleştirir.

Aklınızdaki tüm soruların cevabı danışmanlarımızda.

SEO ile Doğal arama sonuçlarında ön planda yer alarak hem trafiğinizi artırır hemde potansiyel müşteri fırsatları yakalamak istiyorsanız, teklif iste formunu doldurun SEO uzmanlarımız sizinle irtibata geçsin.

Office

Rakip Analizi

Rakiplerim ne durumda ? Rakiplerimlerim ile aramdaki farklar neler ? Her web sitesi sahibinin en çok merak ettiği sorulardır. Ergatech Bilişim Çözümleri , SEO Danışmanları mevcut web siteniz ile rakiplerinizin analizini çıkartarak size karşılaştırmalı “Rakip Analizi“ hazırlar. Rakip analiz hizmeti alarak SEO stratejilerinizi ve SEO İş Planınızı reel verilerle hazırlama imkanına sahip olursunuz. İster tek seferlik , ister aylık düzenli Rakip analiz raporlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.