Dünyanın Her Yerinden Hedeflediğiniz Müşteriler' sizi bulsun? Tüm dünyada belirlediğiniz bütçelerde, belirlediğiniz müşteri profillerinde fırsatlara erişebilirsiniz.

Google Reklam (Adwords) Yönetimi

Google reklam ile potansiyel yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Rakiplerinizden önde olmak için Google'da Reklam vermeye başlayın.

Arama Ağı Reklamları

Reklamlarınız nerede görünür?

Google’a reklam verdiğinizde, hedef kitleniz ürünleriniz için arama yaptığında fiyat teklifinize ve kalite puanınıza göre ilk 3 sırada veya sağ alanda bulunan google reklam alanında reklamınız görüntülenir. Uzmanlarımız, reklamlarınızı en çok satış alacağınız sıralamalarda tutmak için gerekli çalışmaları ve optimizasyonu sürekli olarak sağlamaktadır.

 • Rakiplerinizden önde olursunuz
 • Yeni müşteriler sizi bulur.
 • Pazarlama bütçenizde tasarruf sağlarsınız.
 • Satışlarınızda artış yakalarsınız.
 • Kampanyalarınız, uzmanlarımız tarafından hazırlanır.
 • Sadece tıklama/ziyaretçi başına ödeme yaparsınız.

Yeni Müşteriler Kazanıp İşinizi Büyütmeye Hazırmısınız ?

Günümüzde Google üzerinde dünya çapında milyonlarca arama yapılmaktadır. Neredeyse artık Google = İnternet gibi görülmekte ve "Google yoksa internet bağlantımız yok demektir" algısı her kesime yerleşmiş durumdadır. Google Internet Reklamcılığı konusunda çıtayı oldukça yükseltmiş ve yeni reklam teknolojileri ile günden güne gücüne güç katmıştır. Adwords ile sizde bu güçten faydalanarak yeni müşteriler edinebilirsiniz. Unutmayın! Reklamlarınızda Bütçeyi siz belirlersiniz ve Tıklama yoksa para ödemezsiniz.

Görüntülü Reklam Ağı

Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde banner reklamlarınızın gösterilmesini sağlarak hem marka bilinirliğinizi arttıran, hem de yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan Google Reklam sistemidir. Reklamlarınızı, kullanıcıların ilgi alanları, demografisi ve web sitelerinin konuları üzerinden hedefleme yaparak yayınlayabilirsiniz.

Reklamlarınız nerede görünür?

Görüntülü Reklam Ağı ile, milyonlarca iş ortağı web sitesi, haber sayfaları yanı sıra, Gmail ve YouTube gibi Google web sitelerinde mesajınızı hedeflediğiniz müşteri adaylarınıza ulaştırabilirsiniz.

 • Bannerlarınızı ücretsiz olarak hazırlarız.
 • Gösterim için ücret ödemezsiniz..
 • Sadece tıklama, yani ziyaretçi başına ödeme yaparsınız.
 • Markanız değer kazanır, yeni müşteriler sizi bulur.
 • Kampanyalarınız uzmanlarımız tarafından hazırlanır.

Yeniden Pazarlama

Web sitenizi bir kez olsun ziyaret edenlere, Yeniden Pazarlama ile Google Reklam alanlarına sahip milyonlarca internet sitesinde çok yoğun biçimde banner ve metin reklamlarınızı gösterebilirsiniz.Yeniden Pazarlama ile bir defa sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterinizin tekrardan sizin müşteriniz olmasını sağlamaya yardımcı devrimsel nitelikte bir Google reklam modelidir.

Gösterim için ücret ödemezsiniz

Tıklama, yani ziyaretçi başına ödeme yaparsınız

Farklı platformlardan bile sitenizi ziyaret eden kullanıcılara Yeniden Pazarlama yapma imkanınız vardır

Yeniden Pazarlama listenizde toplanan kullanıcılara dilediğiniz ürünü veya mesajı gösterebilirsiniz

Mobil Reklam Ağı

Akıllı telefon ve tablet PC’lerin hayatımıza girmesi ile kullanıcılar aramalarını da akıllı cihazlar üzerinden yapmaya başladılar. Google Mobil Reklamcılık ile artık mobil cihazlar üzerinde internette olan hedef kitlenize ulaşma imkanına sahipsiniz.
 • Mobil cihazlarda Google üzerinden arama yapanlara reklamlarınız gösterilir.
 • Direk telefon aramasına yönlendiren reklamlar yapabilirsiniz.
 • Sadece tıklamalar, yani ziyaretçi başına ödeme yaparsınız.
 • Kampanyalarınız uzmanlarımız tarafından hazırlanır ve yönetilir.

YouTube Reklamları

Türkiye'nin en çok takip edilen video sitesi olan YouTube’de belirlediğiniz kategorilerde video öncesi ve YouTube’de bulunan reklam alanlarında reklamlarınızın gösterimini sağlayarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Reklamlarınız İzlendiğinde Para Ödersiniz

Sitenizin içeriğinde yer alan hizmetler bölümlenerek oluşturulacak kampanya içerisinde reklam gruplarına ayrılacaktır.

İdeal Müşterinize Ulaşın

Reklamlarınız, arama ağı iş ortaklarımızın sitelerinde, arama sonuçlarının yanında veya yukarısında.

Porto

Yerel ve Bölgesel Hedefleme

Kullanıcı bir sitenin dizininde gezinirken sonuçlar sayfasının bir parçası olarak ya da diğer ilgili arama sayfalarında görünebilir.

Daha Dikkat çekici

Videolu reklamlar diğer reklamlara oranla %80 daha dikkat çekicidir.