Profesyonel çeviri hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Yazılı Tercüme Hizmetleri

Ergatech çeviri hizmetleri, kalıplaşmış çalışma prensipleriyle değil, siz değerli müşterilerimizle daha samimi bağlar kurabilmek için, çözüm odaklı çalışma sistemini kendine ilke edinmiştir. Ergatech bünyesinde yapılacak olan yazılı çeviri talepleriniz için, ilgili konuda deneyimli bir tercüman görevlendirilerek, ileride ortaya çıkabilecek aksaklıklara karşı sürecin en başında gerekli önlem alınmaktadır. Bu sayede sizin için son derece değerli olan belge ve bilgilerinizin yanlış tercüme edilme riski ortadan kalkmaktadır.


Çeviri Kategorileri

Teknik Tercüme

Teknik çeviri, sanıldığının aksine daha zor bir alandır. Bu nedenle, teknik çeviri konusunda deneyimli uzman çevirmenler, teknik çevirinin vazgeçilmez bir unsurudur. Ergatech olarak, tekniğin hemen hemen tüm alanlarında, sektör lideri pek çok müşterimiz için pek çok makine, tesis, sistem ve cihazla ilgili olarak, kullanım, kullanıcı, işletim, bakım ve onarım kılavuzları, talimatlar, güvenlik verileri bilgi formları, teknik ürün broşürleri, yazılım kaynak dosyaları ve yardım dosyalarının tercümesini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Yeminli Tercüme

Konsolosluklar, yabancı ve yerli makamlar ve gerektiğinde özel firmalar tarafından talep edilebilen yeminli tercümanlık hizmetini istekleriniz doğrultusunda sunuyoruz.

Ticari Tercüme

Ergatech bu hizmet kapsamında, ticari ve hukuki konularda uzmanlık gerektiren, hukuki sözleşmeler ve kontratlar, hukuki metinler mahkeme kararları, şirket bilanço çevirileri, şirket kuruluş sözleşmeleri, şirket prosedürleri, ISO kalite standart prosedür kitapçıkları ve belgeleri tercümeleri konusunda size yardımcı olur.

Metin Okuma ve Düzeltme

Metin okuma ve düzeltme hizmetlerimiz sayesinde, tamamladığımız tüm tercümelerin veya tarafınızca yazılmış metinlerin, dil ve imla açısından kontrol ve düzeltmelerini yapmaktayız.

Web Sitesi ve Uygulama Tercüme

Globalleşen iş dünyasında; gelişen teknoloji sonucu, web sitesi bir şirketin olmazsa olmazları arasında yer almaya başlamıştır ve vazgeçilmez bir tanıtım ve pazarlama aracı haline gelmiştir.Web sitenizin farklı dillerin versiyonları ile yayınlanması onun dünyaya açılmasına olanak tanır. Sitenizin en etkileyici ve en doğru şekilde çevirisinin yapılması için; bu işin uzmanlarından oluşmuş, eğitimli ve deneyimli kadromuzla sizin hizmetinizdeyiz. Şirketinizin veya ürünlerinin tanıtımını sadece yurtiçinde değil aynı zamanda yurtdışında da yapmanız için, artık pahalı organizasyonlara ve masraflı iş gezilerine çıkmak yerine,size sunacağımız iyi bir web sitesi ile şirketinizi en iyi şekilde temsil edebilirsiniz. Bir web sitesinin yabancı dil versiyonlarının olması, onu bir adım önde tutar. Bu nedenle, şimdi siz de Ergatech’in size sunmuş olduğu yepyeni web siteniz ile daha çok adım atabilirsiniz.


Tercüme Süreci

Kabul ve Fiyatlandırma
Teklifin Onaylanması
Ödeme
Tercüme ve Teslim