Siz Neredeyseniz Ofisiniz Orada!.

Bulut Santral (Sanal Santral) Çözümleri

Bulut Santral (Sanal Santral), eski tip fiziksel telefon santrallerinin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden santral özelliklerini kullanabileceğiniz internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir.

Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Ergatech Bulut Santral, sizlere daha güvenli, teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor!

Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan Ergatech Bulut Santral ‘de yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek olmadan ve tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir!

Ergatech Bulut Santral ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulabilir, teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz.

Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilir, şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.


BULUT SANTRAL'İN ÖZELLİKLERİ

Sesli Karşılama Menüleri

Sesli karşılama menüleri (IVR) ile şirketinize özel karşılama anonsları oluşturabilir, müşterilerinize tuşlama yaptırarak ilgili dahili ya da departmana kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Birden fazla dış hattınıza; mesai içi, mesai dışı ve öğle arası için farklı karşılama menüleri (IVR) oluşturabilirsiniz.

Çalma Grupları

Çalma gruplarına, departman veya birimlerle ilişkili dahilileri tanımlayabilirsiniz. Sizi arayan müşterilerinizi, karşılama menüsünde departman veya birimler için yaptıkları tuşlamaları çalma gruplarına yönlendirebilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizin ilgili birime en hızlı şekilde bağlanmalarını sağlamış olursunuz.

Gelen Arama Yönetimi

Gelen aramalarınızı çeşitli stratejilerle yönetebilirsiniz.

Bekleme Müziği

Sizi arayan müşterilerinize, dahililerinize bağlanana kadar geçen sürede arka planda bekleme müziği dinletebilirsiniz. Şirketinize ait jingle, herhangi bir müziği veya kampanyalarınızı bekleme müziği olarak kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Dahili Ayarları

Şirket personellerinizi bulut santralinizin (Sanal Santral) birer dahilisi olarak ayarlayabilir, her bir dahiliye özel tanımlamalar yapabilirsiniz.

Kaçan Çağrı Bildirimi

Ergatech Bulut Santral kaçan çağrı servisi, sizi arayıp ulaşamayan numaraları e-posta ile size bildirir. İlgili kayıtları web arayüzünden de inceleyebilirsiniz.

Çağrı Ses Kayıt Sistemi

Gelen ve giden tüm aramaların ses kayıtlarını tutarak hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Tüm ses kayıtları 6 ay boyunca santralinizde tutulmaktadır. İsterseniz ses kayıtlarını bilgisayarınıza indirebilir ya da FTP sunucunuza otomatik olarak yedekleyebilirsiniz.

Ses kayıtları opsiyonel olarak dahili bazında aktif yada pasif hale getirilebilir

Yazılım Entegrasyonu (API Desteği)

Kullanmış olduğunuz yazılımınızla sanal santralinizi entegre ederek; gelen aramalarınızda, arayan kişi bilgilerini yazılımınız üzerinde POP-UP açabilir, yazılımınız üzerinden arama başlatabilir, görüşmelerinizin ses kayıtlarını yazılımınızdan dinleyip indirebilirsiniz.

Kişiye Özel Dış Numara (CLI) Tanımlama

Dahililerinize özel dış hat tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan dış numara (CLI), ilgili dahilinin dış aramalarında görünür.

Dahiliye Özel Arama İzinleri

Yurt içi – sabit, yurt içi – GSM ve yurt dışı aramaları, dahili bazında yetkilendirebilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Tablette Kullanım

Akıllı telefonunuza veya tabletinize yüklenecek bir uygulamayla bulut santralinizin dahilisi olabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kara Liste Oluşturma

İstediğiniz numaraları kara listeye alarak bu numaraların sizi aramalarını engelleyebilirsiniz.

Resmi Tatil Ayarları

Bulut santraliniz özel bir tanımlama yapmadan resmi tatillerde otomatik olarak mesai dışına senaryonuzu devreye alır. Bu özellik opsiyonel olarak değiştirilebilir.

Mesai İçi / Mesai Dışı / Öğlen Arası Ayarları

Sanal Santralinizde, mesai içi ve mesai dışı için farklı karşılama senaryoları oluşturabilirsiniz. Öğle arası için de farklı bir karşılama senaryosu ayarlayabilirsiniz.

Çağrı Yönlendirme / Çağrı Aktarma / Çağrı Çekme

Gelen/giden tüm çağrılarınızı istediğiniz dahiliye aktarabildiğiniz gibi istediğiniz bir mobil yada sabit numaraya da aktarabilirsiniz.

Bulut santraliniz lokasyonunuzda internet ya da elektriğin kesilmesi gibi durumlarda çağrıyı otomatik olarak cep telefonunuza yönlendirebilir.

Telekonferans

Bulut santraliniz (Sanal Santral) üzerinden birden fazla çağrıyla telekonferans yapabilirsiniz.

Çağrı Raporlama

Tüm gelen ve giden çağrılarınızın kayıtları tüm detaylarıyla birlikte bulut (sanal) santralinizin web arayüzünde görüntülenir.

Telesekreter Kaydı

Bulut santralinizin dahililerine ulaşılamaması durumunda arayan müşteriniz telesekreter kaydı bırakabilir. Bırakılan telesekreter kayıtları dahiliye tanımlı e-posta adresine gönderilir.

IVR Tuşlarını Görüntüleme

Bulut (Sanal) santralinizi arayan kişilerin, sesli karşılama menüsünde (IVR) yaptıkları tuşlamaları görüntüleyebilirsiniz.

FAKS Gönderme ve Alma

Bulut santral üzerinden faks gönderebilir ve alabilirsiniz. Gelen fakslarınız belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gönderilmektedir. Web arayüzünden de gelen fakslarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki bir dokümanı faks olarak gönderebilirsiniz.


BULUT SANTRAL'İ NEDEN KULLANMALIYIM

BULUT SANTRAL'İ NASIL KULLANIRIM?

Bulut Santral (Sanal Santral), şirketinizde telefon santrali bulundurmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren sanal bir santraldir. İnternetin olduğu her yerden Ergatech Bulut Santral ‘ın dahilisi olabilirsiniz. Bulut santralinizde, ister 0850 ‘li ya da coğrafi bir numara tahsis ederek, isterseniz mevcut sabit telefon numaranızı taşıyarak kullanabilirsiniz.

Bulut (Sanal) Santralde Sabit Numara Kullanimi

Bulut santralde ip tabanlı, voip numaraları kullanılır. Analog numaralar (PSTN) bulut santralde kullanılamadığı için mevcut analog numaranızı Ergatech Bilişim Çözümleri ‘ne taşıyarak bulut santralinizde kullanabilirsiniz.

Sanal santral üzerinden yapacağınız aramaları %75 varan tasarruflarla gerçekleştirebilirsiniz.

Bulut (Sanal) Santralde Dahili Kullanimi

Ergatech Bulut Santral

Masa Üstü Ip Telefon: Masa üstü ip telefonlarla bulut santralinizin dahilisi olabilirsiniz

Ergatech Bulut Santral

Ip Dect (Telsiz) Telefon: yealink-telsizIp dect (telsiz) telefonlarla bulut santralinizin dahilisi olabilirsiniz.

Ergatech Bulut Santral

Bilgisayar: Bilgisayarınıza yüklenen arama yazılımlarıyla bulut santralinizin dahilisi olabilir, kulaklıklı mikrofon aracılığıyla arama yapıp, çağrı alabilirsiniz.

Ergatech Bulut Santral

Akıllı Telefon / Tablet: Akıllı telefonunuza / tabletinize yüklenen uygulamayla bulut santralinizin dahilisi olabilirsiniz.

Ergatech Bulut Santral

BULUT SANTRAL'İ NASIL SAHİP OLURUM?

Ergatech Bulut Santral

Bir kaç dakikada bulut santralinizi hazır hale getirin, internetin olduğu her yer ofisiniz olsun. Üstelik taahhüt altına girmek yok!

Bulut santral hizmetimizi kullanmaya başlamak için bulut santral paketlerinden birini seçerek ya da “Hemen Başlayın” butonundan abonelik oluşturmanız gerekmektedir. Abonelik sisteminde hangi bulut santral paketimizi kullanacağınızı seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Başlayın

BULUT SANTRAL PAKETLERİ

Başlangıç Paketi39 TL / Ay

  • 10 Dahili Hat
  • 5 Dış Hat Kapasitesi
  • Ses Kaydı
  • SMS
  • 390 TL / Yıl - 2 Ay Hediye

Premium Paket49 TL / Ay

  • 20 Dahili Hat
  • 10 Dış Hat Kapasitesi
  • Ses Kaydı
  • SMS
  • 490 TL / Yıl - 2 Ay Hediye